АРХІТЕКТУРНА ПРОЕКЦІЯ У СВІТ МОДИ ВІД MALVA FLOREA

АРХІТЕКТУРНА ПРОЕКЦІЯ У СВІТ МОДИ 
ВІД MALVA FLOREA

 


 

Другий день поспіль у стінах "Мистецького Арсеналу" торжествує мода, стиль і креативні фантазії. Що може бути спільного в архітектурі із світом fashion? На це питання дає відповідь у своїй вражаючій колекції український бренд Malva Florea. Як і оригінально мислячі митці-архітектори, що хочуть зламати рамки банальних форм і задати своїм спорудам нестандартних рішень, так і дизайнер Мальва Вербицька спонукає вийти за межі повсякденних образів і зануритися у світ геометричних форм, навіяних архутектурою Захи Хадід.
 


 

Блискуча робота, пророблена над колекцією, приковує погляд. Майстерно виконані геометричні лінії крою, уміло представлено абстрактні рішення у деталях, сміливі форми силуетів та позашаблонна візія образу для сучасного життя. Про все це говорять нетрафаретні вбрання із колекції.
 


 

Кольорова гамма підібрана таким чином аби передати всю філософію колекції - принти небесної блакиті заполонили тканину виробів і натякають на величність споруд Захи Хадід, що торкаються неба. А далі крокують класичний білий та чорний і слідом за ними бронза і золото лягли на текстиль, а також бежевий і прекрасний лазурний.
 

 

Інтелектуальна колекція дизайнера підбурює замислитися над власною унікальністю і створенням свого повсякденного образу поза рамками буденності.