БЛАГОДІЙНА ІНІЦІАТИВА І МОДА KATERINA KVIT

БЛАГОДІЙНА ІНІЦІАТИВА І МОДА
KATERINA KVITСтільки слів сказано у цей складний час для всіх українців і скільки змовчено… Інколи достатньо одного погляду аби відчути всю глибину людських емоцій і побачити заплутаність людських життів. 

 
Мистецтво - це інструмент, що дозволяє, якщо не приборкати емоції, то транслювати їх у інше русло. Це давно відомий в історії інструмент самовираження і самореалізації. Сьогодні ми поговоримо про те, як мистецтво не просто допомагає виплеснути власні емоції та всі почуття у полотно картини. Це нове творіння стає способом проголосити свою готовність відстоювати унікальність українців та бути інструментом у підтримці людей, що постраждали.
 
 
Мода і благодійність, Творчість і Волонтерство - сьогодні це звучить не показово, а стало звичайною нашої реальність, коли люди із усіх галузей намагаються долучитися до загальної справи на благо України.

 
Так, український дизайнер Катерина Квіт прийняла участь у благодійному аукціоні в Мілані. Лот, що представила відома модельєр -  картина  із арт-колекції Katerina Kvit Home, став символом української жінки.  Авторська подушка була лотом у аукціоні Milan for Charity Fundraiser Evening. Ілюстрація для даного виробу була створена разом із театральною художницею Дар'єю Білою.
 
 
Кошти, які були отримані в аукціоні  підтримають благодійний фонд «Сентравіс» та будуть спрямовані на допомогу дітям, які через війну залишилися без батьків, також допомога буде надана сім’ям із Маріуполя, Харкова та інших окупованих міст.