БЛАГОДIЙНИЙ ПОКАЗ БРЕНДУ SEREBROVA SS 2022

БЛАГОДIЙНИЙ ПОКАЗ
БРЕНДУ SEREBROVA SS 2022
 
 
Всі ми звикли чути, що мода - це передусім про красу, про елегантність і вишуканість, про деталі і естетику.
А поряд з цим ми приділяємо велику увагу ідеям, філософії бренду, цінностям, які несе він і поширює в кожній колекції. 
 
 
Давно відомий Бренд SEREBROVA, який привертає увагу суспільства високоякісним одягом класу люкс і оригінальним стилем, це бренд, який також дотримується ідей про красу, яка і в середині кожного з нас. Український Модний дiм відомий на просторах fashion цеху, як етичний бренд, який використовує не просто натуральні еко матеріали: льон, мікровельвет, бавовна з тисненням 3D ефектом, але і впроваджує сучасні матеріали із вторинної переробки пляшок. 
 
 
Краса - це не лише про модні силуети. Це внутрішній Всесвіт, чистота помислів, добре серце і щирість намірів а разом - гармонійне поєднання двох світів: зовнішнього і внутрішнього. Лише радісні і світлі емоції викликає діяльність модного дому SEREBROVA, який вже не один рік надає благодійні покази і акцентує увагу на необхідності підтримати хворих дітей з «ОХМАДИТ». Адже коли ми бачимо популяризацію цієї проблеми суспільства, ми можемо покращити стан цих речей і допомогти тим, хто так цього потребує.

Показ нової колекції бренду пройшов на стилізованому подіумі у затишній алеї і був приурочений 30-тій річниці Незалежності України. Тут дорослий fashion світ тісно обійняв світ дитячих мрій і надій. Роботи найталановитіших діток «ОХМАДИТ» з гордістю красувалися поряд з модними новинками бренду. 
 
 
Благодійний вечір був наповнений особливою енергетикою краси, естетики і мрій.