БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ ONE MRIA

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ 
ONE MRIA
 

Хороших новин мало не буває! То ж ми з радістю ділимося гарними вістками із світу моди. Зараз кожен українець намагається підтримати бойовий дух та піднесений настрій і дати сили та ресурсу оточуючим рухатися далі.
 
 
Дивовижна згуртованість та уміння проявити стійкість характеру - ось що виокремлює українських дизайнерів. У цей час вони креативно інформують весь світ про українську культуру. Привертати увагу світового співтовариства до питання війни в Україні можна різними шляхами. 
 
 
Відкриття у Лондоні 12–19 липня в межах благодійного проєкту ONE MRIA Ukrainian Fashion Pop-Up Store - це один із способів засвітити в центрі міста могутньої держави зірку України та популяризувати нас українців, як талановиту, сміливу та ініціативну націю, а вилучені кошти із даного проекту адресувати у благодійні фонди.
 
 
14 популярних в Україні та далеко за її межами брендів долучилися до даного проекту. Серед них the COAT by Katya Silchenko та KATERINA KVIT, Arutiunova і Kachorovska, ювелірні бренди: Guzema Fine Jewelry, NOMIS JEWELRY та Jewelry Lab, Atelier Handmade й Litkovska, а також ELENAREVA, NOMIS JEWELRY, SIX., T.MOSCA, HEMPFUL, POCHE.