БУДЕ ЗАТИШНО І ТРИКОТАЖНО КАПСУЛЬНА ЛІНІЙКА T.MOSCA Х ЦУМ

БУДЕ ЗАТИШНО І ТРИКОТАЖНО
КАПСУЛЬНА ЛІНІЙКА T.MOSCA Х ЦУМ
 
 
Колись популяризацію моди задавало не так багато дизайнерів світу. В той час мода була чимось унікальним і нагадувала мистецтво, де проявляють ініціативу лише статусні й заможні особистості. Зараз світ fashion інустрії набрав неймовірних обертів. Тепер це не просто поодинокі колекції чи довгоочікувані fashion події, на які чекає увесь світ. Сьогодні кожна країна має свої тенденції моди і майорить не лише цікавими колекціями, а й інтригуючим співробітництвом.
 
 
Практично кожен місяць світ моди супроводжується різноманітними арт-проектами, fashion перформансами, вражаюючими колабораціями. Адже такі тандеми породжують справді яскраві ідеї, продумані і незвичайні творіння. І поки бренди продовжують співпрацювати з художниками, зірками і один з одним, ми поговоримо про нові партнерські проекти, які однозначно приваблять сучасних цінителів стилю і викличуть зацікавлені емоції.
 
 
Вересень місяць привернув увагу усіх модників до головного майданчика fashion шопінгу міста Києва. Авжеж мова іде про ЦУМ, який презентував разом із брендом T.Mosca капсульну колекцію. Автори проекту поринули спогадами у бурхливі 80-ті, де панувала свобода почуттів і любов до себе. Красуні і бунтарки одночасно, три королеви: Мадонна, Джейн Фонд і Сінді Кроуфорд - саме вони задали настрою для створення нової лінійки трикотажного одягу.
  
 
Затишна колекція включає трикотажні кардигани, об’ємні светри, фігурні сукні, штани, ультракороткі шорти й топи. Кольорова гамма колекція грає різними настроями: тут і класичний чорний та  білий, стриманий сірий і яскраві кольори фуксії, бузкового та соковитого-зеленого. Трикотаж, що закохує в себе із першої примірки, адже в колекції було використовно лише високоякісну пряжу з переробленої сировини.