CHUPRINA ГРАЙЛИВИЙ НАСТРІЙ КОЛЕКЦІЇ SS22

CHUPRINA 
ГРАЙЛИВИЙ НАСТРІЙ КОЛЕКЦІЇ 
SS22
 
 
Вже три дні як "Мистецький Арсенал" являється центром стилю і моди. 
Три дні поспіль ми споглядаємо усі нотки настроїв у колекціях талановитих дизайнерів. В одних панують шаленство кольору і лаконічні силуети, в інших акцент на епатажні образи чи функціональні ідеї. Деякі колекції проходять в атмосфері монохромних силуетів, в інших чорно-білу кольорову гамму розбавляють усі відтінки райдуги.
 
 
Дизайнери продовжують захоплювати своїми новими колекціями. Кокетливо і розкуто на подіум вийшла лінійка Дарії Чупріної. Атмосфера молодості, легкості і грайливого настрою відчувається у кожній її моделі. Міні-шорти, міні-юбки, топи-ліфи - ну, як тут не відчути сміливу і впевнену у собі героїню CHUPRINA SS22? Так, ця колекція однозначно підігріває високий рівень інтересу до себе. Адже вона дихає жіночністю і розкутістю: приталені силуети виграшно підкреслюють жіночні контури, а ультрамодні топи-ліфи пікантно лягають поверх суконь. Безперечним козирем є використання натуральих тканин: віскозний шовк, трикотаж з необробленої віскози, високоякісний газон та бавовна.
 
 
Дизайнер блискучо передала різні стихії жіночої енергії: коли жінка одягає романтичну сукню в підлогу, поспішаючи на побачення, чи яскраво-помаранчевий міні-комбінезон для прогулянки. Колекція, в якій кожна знайде свій образ і свій колір настрою.