ДАР КОХАННЯ У НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ ARUTIONOVA

ДАР КОХАННЯ
У НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ ARUTIONOVA

 

Кожного року напередодні свят українські дизайнери активізуються аби створити особливі колекції-подарунок, своїм шанувальникам. 
 
 
Найромантичніше свято року - День Святого Валентина, цьогоріч є точкою відліку для всіх українців. Адже саме безмежна любов у серці до себе, рідних, до самого життя вже майже рік є надійною опорою у війні з агресором. День всіх закоханих нагадує, що Любов переможе все!
 
 
Капсульна лінійка бренду Arutiunova саме про це -  цінність бути поруч та можливості обійняти дорогих серцю людей. Саме символ серця і було реалізовано у деяких образах аби наголосити на темі вічного скарбу. Сукні із вирізами у формі сердця, яскравого кольору фуксі і декоруванням пір’ям - ось вона суто жіноча інтерпритація почуттів.
 
 
Нова капсула багата на різні моделі: з нею можна задати настрою у звичайний день та засяяти в центрі уваги на урочистих подійях. Брюки кльош чудово поєднані із боді або елегантним коретом, сети кроп-піджаку з спідницею міні. Варіації міді та міні суконь із екстравагантним декоруванням та витіюватими складами. До того ж ряд виробів має оригінальні вирізи аби підкреслити жіночність фігури і обрамити героїню пікантними нотками. Поряд із яскравим рожевим тоні, передбачено образи в універсальному чорному кольорі.