ДУМКАМИ ІЗ ЖІНКАМИ SUPPORT BY POUSTOVIT

ДУМКАМИ ІЗ ЖІНКАМИ
SUPPORT BY POUSTOVIT 
 

Fashion індустрія продовжує тему підтримки тих, хто допомагає боронити нашу землю. Кожен, хто долучається до доброї справи: будь-то воїн ЗСУ чи волонтер - усі вони пишуть історію нашої Перемоги зараз. 
 
 
Бренд SUPPORT by POUSTOVIT вчергове вирішив посприяти збору коштів. Цього разу для відважних жінок, що зараз знаходяться на полі бою. Новий проект молодіжного лейблу разом із громадською організацією «Жіночого ветеранського руху» представив спільну капсулу. Кошти  з продажу речей лімітованої версії будуть залучені у благодійну ініціативу допомоги сміливим захисницям.
 
 
Раніше бренд вже підтримував волонтерів даної громадської організації, подарувавши теплі худі, які є зручними для щоденної клопіткої праці й зігрівають не тільки тіло, а й серця людей. Саме добрі згадки про комфортні худі стали передумовою для спільної колекції. Тож худі і футболки, які безумовно є практичними і потрібними у повсякденному житті, склали основу лінійки. Вироби у білому кольорі прикрашають написи, що підсилюють наш бойовий дух і нагадують за що ми всі боремося.