ДЖАЗОВА ІМПРОВІЗАЦІЯ КОЛЕКЦІЯ BOBKOVA ВЕСНА-ЛІТО 2022

ДЖАЗОВА ІМПРОВІЗАЦІЯ 
КОЛЕКЦІЯ BOBKOVA ВЕСНА-ЛІТО 2022
 

На мить відкладіть усі свої справи та пориньте у світ джазу та естетичного fashion задоволення разом із новою колекцією BOBKOVA весна-літо 2022. Даний бренд не перестає вражати новими успішними експериментами із талановитии людьми. Цього разу творчий шлях бренду тісно переплітається із Radio JAZZ та арт-платформою SPILNE.
 
 
Про що ж вона нова лінійка з музичним присмаком? Авжеж про свободу, мистецтво, комфорт і спосіб життя. Імпровізація джазових музикантів залишається для багатьох слухачів чимось незбагненним, недосяжним, але водночас торкається струн людської душі. Так і образи з нової колекції - чутливо і впевнено відгукуються в сердці. Кожна деталь, кожен принт розроблений художницею Notuko, - все нагадує про неповторність та індивідуальність кожної моделі. 
 
 
Багата кольорова гамма поєднала теплі відтінки янтарного та мідного разом з прохолодними та благородними кольорами смарагду й сапфіра. Також фаворитами бренду продовжують залишатися білий, молочний та чорний кольори.
 
 
Найголовніша риса даної колекції - її універсальність. Кожен образ детально прродуманий аби його власниця змогла легко поєднувати окремі елементи з іншими речами гардеробу. Це практично і функціонально.
 
 
Трикотаж, першокласний хлопок, ажурні мотиви та розкішний жакард - здається цього разу бренд вирішив вразити різномантіністю тканин і технік пошиву аби припасти до душі навіть самим вимогливим і пепребірливим модницям. Здається їм це вдалося на всі 100%. Адже колекція дихає свіжістю, комфортом та життєствердженістю.