Ексклюзивна вишивана колекція Андре Тана

ЕКСКЛЮЗИВНА
ВИШИВАНА КОЛЕКЦІЯ АНДРЕ ТАНА
 
 
Хто не любить так відпочивати, як українці напередодні дня Незележності України? А це ж і справді не жарт -  цілих 4 дні вихідних підготував нам 2021 рік з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України.
Особливий день, вимагає особливого настрою і особливого вбрання.
Прогнози fashion-синоптиків передбачають нам чудову нагоду для цікавих експериментів і нових образів. 
 
 
30 річчя з Дня Незалежності - це визначна подія, значення якої підкреслив підкорювач українського і світового подіумів дизайнер Андре Тан, який випустив лімітовану колекцію вишиваного одягу.
 
 
Цього разу один із найвпізнаваніших і медійних дизайнерів одягу в Україні за натхненням звернувся до Полтавщини - серця решитилівської вишивки. Саме цей вид вишивання або як ще його звуть «білим по білому» чи «біллю» прикрасили вироби дизайнера. Особливістю решетилівської вишивки є поєднання рослинного та геометричного орнаментів із оригінальними назвами – «барвінок», «хмелик», «морока», «курячий брід», «зозулька» і найулюбленіші – «гілка», «ламане дерево». А цікавою рисою є одночасне поєднання п’яти-семи технік. 
 
 
Колекція Андре Тана притягує погляди ніби якийсь таємничий магніт, адже вона так гармонійно поєднує національні мотиви і модні тренди. Лінійка з органічного льону; вишивка і  зав'язки з китицями на сукнях і блузах, що виконані із шовкових ниток, - все це асоціюється з ніжністю і непорочністю жіночої краси.
 
 
Безперечно Андре Тан є правий, коментуючи, що сукня з решетилівською технікою вишивки стане знаковою річчю у гардеробі і це без перебільшення найкращий подарунок для себе та близьких в ювілейний рік Незалежності України.