ЕКСКЛЮЗИВНИЙ КАЛЕНДАР 2022 РОКУ ВІД БРЕНДУ BEZMEZH

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ КАЛЕНДАР 2022 РОКУ
ВІД БРЕНДУ 
BEZMEZH

 

Ми не можемо точно знати, що готує нам Новий рік 2022, але ми можемо зазирнути у світ Fashion, де певні бренди підготували особливі подарунки до своїх шанувальників аби прийдешній рік був протягом 365 днів вдалим та наповненим життєрадісним запалом. Молодий, але такий популярний вже сьогодні український бренд BEZMEZH, створив свою версію нового року, де панує цілковита краса, впевненість та безперечно свій неперевершений стиль.
 
 
Хто як не прекрасні музи, талановиті та впевнені у собі жінки України знають як задати настрою Новому року Блакитного Водяного тигра? Поєднавші всі найліпші сильні сторони успішних українок, які втілюють філософію талановитого бренду, було створено fashion календар до 2022 року. Чарівні красуні, артисти, бізнес-леді прикрасили сторінки модного подарунку і додали свого шику.
 
 
Жінки, які своїми талантами та шармом надихають дизайнерів, засяяли у головних вбраннях моно-бренду – tuxedo BEZMEZH у новорічному календарі. Серед них засновниця бренду Анна Межуєва, Олена Шоптенко, Катерина Кузьменко, Катерина Любчик, Ліда Лі, Віталіна Ющенко, Валентина Григор'єва, Марина Ерверді, Світлана Готочкіна, Ліка Співаковська, Ірина Галай, Неллі Мазнова.
 
 
Перегортаючи сторінку кожного місяця, щоразу відкриваються погляду нові ресурси та ідеї для натхнення. Сексуальність та смокінги, давні шаблони падають під поглядом розкішних жінок у елегантних нарядах бренду. Кожна героїня доклала своєї харизми і енергетики аби ексклюзивний календар слугував мотивацією та натхненням у 2022 році.