ЕЛЕГАНТНІ КРОКИ КОЛЕКЦІЇ ОСІНЬ-ЗИМА 2021 БРЕНДУ KMILY

ЕЛЕГАНТНІ КРОКИ
КОЛЕКЦІЇ ОСІНЬ-ЗИМА 2021 БРЕНДУ KMILY
 
 
Під ніжними променями осіннього сонця чути безшумні кроки пані Осені... Спокійно і граціозно вона входить у наше життя, а поряд з нею і чергові новинки світу fashion. Естет, що живе у кожній людині, уособлює жіночий образ із витонченістю і шиком. Жіноча колекція осінь-зима 2021 українського бренду KMILY зосереджує нас на цих мотивах і презентує нові ідеї елегантного і фешенебельного стилю жіночого костюму.
 
 
Якими же сьогодні хочуть бачити жіночі костюми найпрекрасніша і найвибагливіша половина людства?
Ультрамодний жіночий костюм в 2021 - це перш за все фасон і дизайн, що випромінює свободу і впевненість власниці, її характер і безперечно чуттєвість. Елегантний костюм - це давно вже не старомодні забаганки офісного дрес-коду. Сьогодні це універсальна річ, яка підійде як для роботи в офісі, так і для активних прогулянок з друзями у доповненні образу зручними кросівками. І авжеж не можна забувати про сексуальність образу, яку підкреслюють невимушеність стилю і розслаблена маскулінність. Такий стиль ідеально підійде і для романтичних побачень в оксамитовий сезон.
 
 
Хочемо відмітити, що фаворитами колекції безперечно є костюми трійки, які акуратно підкреслюють жіночність силуету. Якщо ви любили носити свій костюм-трійку, то тепер можна сміливо роз'єднати його і носити жилетку, як самостійну одиницю, створюючи новий образ. Виразні чорні гудзики впевнено розставляють акценти і цікаво резонують високоякісній тканині.
 
 
Якщо ви думаєте, що широкі і досить довгі палаццо підходять тільки струнким, то помиляєтеся. Розумний хід пропонує нова лінійка дизайнера, де завдяки продуманому крою із завищеною талією і прямого силуету вони додають зросту і візуально роблять стрункішими. Чорно-білу гамму колекції доповнюють пісочні, оливкові відтінки. А витриманий монохром палітри збагачує така улюблена в усі часи клітка.
 
 
Що ж тепер ми можемо не обирати між зручністю і стилем. Все це гармонійно поєднано в одне ціле.