ГАРЯЧЕ СЕРЦЕ LEM

ГАРЯЧЕ СЕРЦЕ
LEM 

 

 

Боротьба за Україну іде на всіх фронтах. І в Україні та за її межами. У сфері Fashion України продовжують свою роботу майстри індустрії моди і цим підтримують економіку України.

 

 
Але і зарубіжні бренди стабільно привертають увагу своєї аудиторії до Української ситуації та по-своєму виражають прихильність і підтримку українцям.
 
 
Грузинський бренд LEM, який неодноразово прикрашав своїми колекціями покази UFW не зміг стояти осторонь і теж приєднався до світової спільноти у підтримку України. Його креативна колекція SLAVA UKRAINІ - це прояв любові і своєї співучасті до тривожних українських подій. Гасло, що перехопило весь світ і піднімає Україну у війни проти окупантів, ці слова й українська символіка лягли в основу лінійки, присвяченої Україні.
 
 
Як завжди оригінальні образи, завуальований сюжет у них легко читається, дякуючи такій прямолінійній кольоровій гаммі виробів: жовто-блакитна палітра чітко заявляє про дань українцям та нашій культурі. 
 
 
Хочеться вірити, що ця хвиля світової єдності і підтримки України відобразиться на загальній ситуації у нашій країні і вже зовсім бренд LEM представить свою проукраїнську колекцію на UFW з нагоди Великої Перемоги України у цій війні.