ГУЦУЛЬСЬКИЙ НАСТРІЙ У КОЛЕКЦІЇ SHEARLING ВІД IENKI IENKI

ГУЦУЛЬСЬКИЙ НАСТРІЙ У КОЛЕКЦІЇ
SHEARLING ВІД IENKI IENKI

 

Україна неймовірно різноманітна й прекрасна земля. Кожен її куточок по-своєму особливий, мальовничий. Кожен край характеризується своїми етнічними рисами і стилістичними уподобаннями. Але найколоритнішим і найпопулярнішим на сьогоднішній день продовжує бути край Гуцульщина. Це регіон України, який традиційно пов’язаний теплотою і доброзичливістю, домашнім затишком і бадьорим гірським повітрям. Унікальний колорит і традиції краю надихають мріяти і творити.  
 
 
Український креативний бренд IENKI IENKI запропонував світу по-новому поглянути на український національний одяг. У своїй новій колекцію теплого одягу Shearling модний дім передає дух українського народу, етнічні особливості традиційного костюму. Кожна річ є харизматичною, як і сам край Карпатських гір. Нова лінійка - це образ грайливої і тендітної жінки-гуцулки, яка ожила у фантазіях дизайнера.
 
 
Залишається незбагненно розуму, як крізь призму вбрання, модельєри вміють занурити нас у філософію цього світу, відчути значущість цінностей і глибину традицій нашого краю. В своїй колекції одягу вони вміло інтерпретували настрій та національні особливості одягу цього регіону. Природно, легко і так аутентично обіграні традиційний для гуцул кептар - хутряний жилет з характерною обробкою та українська хустка, яка знайшла нове бачення у вигляді доповнення до курток.
 
 
Свіжа й весела кольорова гамма колекції влучно передає безтурботний настрій зимових забав.