GUZEMA FINE JEWELRY З ЛЮБОВ'Ю У СЕРЦІ

GUZEMA FINE JEWELRY
З ЛЮБОВ'Ю У СЕРЦІ


GUZEMA FINE JEWELRY стартували 2023 рік інтенсивно і яскраво. Такої різноманітної гами колекцій, приурочених до різних подій та створених із власною філософією ми спостерігаємо в цьому році з особливим захопленням. Адже вести бізнес в умовах війни достть складно, тож лейб ще раз доводить свою рішучість і хоробрість протистояти агресору, підтримуючи економіку нашої держави.
 
 
Нові лінійки - «Valentine’s Daу», а також «I am Limited» покликані проголосити силу любові, яка завжди перемагає! Такий заклик лунає у символіці прикрас, де серце стало центральним героєм усіх виробів.
 
 
Багаторівневі браслети, акуратні сережки, об’ємні та презентабельні кольє і  романтичні перстні виконані з білого й жовтого золота. Також деякі ювелірні прикраси збагачені діамантами - це стало завершальним штрихом й акцентом цінності дорогоцінного невидимого скарбу -  любові. Можна відмітити певну чутливість й тендітність виробів, що передано мінімалізмом у виконанні: тонке плетіння, декороване серцем, обрано дизайнерами для ланцюжків, браслетів та каблучок.