HUKH БУДЕННИЙ ЛЮКС СТИЛЬ

HUKH
БУДЕННИЙ ЛЮКС СТИЛЬ

 


Як навчитися балансувати між спокоєм та активним способом життя? Де проходить кордон між люксовим одягом і щоденним практичним аутфітом, та чи варто взагалі маневрувати між бажанням комфорту та стилем - на ці питання дає відповідь відомий бренд HUKH у своїй новій колекції одягу.
 
 
Висоякісні тканини і зручний крій стали основою для лінійки лейблу. Стиль поза часом, одяг, що не привертає увагу, а підкреслює вашу досконалість і відчуття смаку. Новий дроп включає базову складову гардеробу сучасної людини, яка відслідковує тренди: оверсайз бомпер, штани карго й жакети, тонкі натуральні лонгсліви з акуратним об’ємним швом по лінії руки, білі кроп-топи та сукні.
 
 
Для прохолодних літніх вечорів передбачений сет із світшоту та шортів нейтрального бежевого кольору із помітним вишитим логотипом бренду.
 
 
Також передбачені образи для холодних весняних днів: молочне пальто та сет жакету і юбки максі сапфірового кольору.
 

Цікавим рішенням було скомбінувати моделі таким чином аби вони підходили як для звичайних прогулянок, так і для ділових зустрічей. Універсальність фасону надає практичності гардеробу та мінімізації необхідного одягу для сезону.