ІНТЕРВ'Ю АННИ МЕЖУЄВОЇ, ЗАСНОВНИКА МОНО БРЕНДУ ЖІНОЧИХ ТАКСІДО BEZMEZH

ІНТЕРВ'Ю АННИ МЕЖУЄВОЇ,
ЗАСНОВНИКА МОНО БРЕНДУ ЖІНОЧИХ ТАКСІДО BEZMEZH

 

 
Український моно бренд BEZMEZH – це історія про сильну жінку та руйнування гендерних стереотипів. Брючні костюми вже давно займають особливе місце у гардеробі кожної дівчини, засновник BEZMEZH Анна Межуєва увірвалася в fashion індустрію, щоб популяризувати жіночі таксидо – смокінги чи dinner suits. Трендові моделі tuxedo бренд рекомендує доповнювати ефектними аксесуарами: метеликами, краватками і камербандами. Бренд представив свою дебютну колекцію в рамках Ukrainian Fashion Week – і став постійним резидентом Тижня моди.
 


1. Які жінки Вас надихають? Якими якостями, на Вашу думку, повинна мати жінка-мотиватор?
 
Мене завжди надихають багатогранні жінки: цілеспрямовані, стильні, цілеспрямовані, з почуттям гумору. Я не можу назвати певний еталон, щодня спілкуюся з великою кількістю жінок, які успішні по-своєму. Хтось бізнесвумен, хтось мама, хтось приголомшливо талановита у своїй творчій ніші. І всіх їх об'єднує одне – бажання завтра бути кращим, ніж сьогодні, та й нескінченна любов до життя!
 
 
2. Одяг, який Ви створюєте, можливо, незвичний для деяких людей. Який головний меседж несе Ваш бренд? Про що Ви хочете розповісти аудиторії, особливо жінкам за допомогою своїх таксидо?
 
У нас є клієнтки, які в офіс їздять у смокінгу від BEZMEZH, тому наші колекції – зрозумілі для багатьох дівчат. Дорогу проклали Марлен Дітріх, Брідіт Бардо, Б'янка Джаггер та багато інших легенд, які сміливо одягали смокінг на різні події. Головний наш меседж – бути собою, бути стильним, бути BEZMEZH. Таксідо BEZMEZH кидає виклик жіночій сукні. Це про стиль, характер, і водночас сексуальність. Смокінг - це та річ, яка житиме у вашому гардеробі і служитиме для особливих випадків. На відміну від сукні, ця річ поза часом і після яскравого заходу смокінг можна буде одягнути ще не один раз. Це про свідомість, про сучасну жінку.
 
 
3. Останнім часом феміністичний рух досить популярний, Ви підтримуєте його?
 
Будь-який рух може досягати крайнощів. Найголовніше тримати баланс. Ми живемо у сучасному світі, у ритмі power woman, безумовно, фемінізм – це нормально. Але є межі, за які не потрібно виходити.
 
 
4. Вже давно розвінчано стереотип про те, що жінкам варто носити тільки спідниці та сукні, а джинси та штани – невід'ємна частина жіночого гардеробу. Але все ж таки, якщо говорити про світські заходи та святкові виходи, особисто Ви віддаєте перевагу більше брючному вбранню, або сукні, спідниці?
 
Я хочу Вам сказати, що на заходах, які я відвідала за останній рік щонайменше 50% жінок, були у костюмах брюк. І це виглядало розкішно. Все залежить від настрою заходу, дизайну костюма та, звичайно ж, відчуття жінки. Я дуже люблю брючні костюми, мені в них комфортно, і я знаю, як їх можна обіграти так, щоб вони затьмарили багато сукні. Але сукні я теж дуже люблю і вибираю між сукнею і костюмом залежно від ситуації.
 
 
5. Поясніть чому бренд саме таку назву, що Ви вкладаєте в «безмежне» поняття?
 
BEZMEZH включає дві ідеї: перша – це безмежність жінки, друга – це ода Україні. Я хочу, щоб весь світ дізнався про бренд BEZMEZH і знав, що він з України.