ЯКИЙ ОДЯГ ОБРАТИ ДЛЯ СПЕКИ? ВІДПОВІДІ ВІД THE LACE

ЯКИЙ ОДЯГ ОБРАТИ ДЛЯ СПЕКИ?
ВІДПОВІДІ ВІД 
THE LACE

 

У повітрі більше сонячних променів і відчуття літа. З наближенням спекотливих днів збільшується потреба у зручному і легкому одязі, який буде зберігати відчуття затишку і комфорту під час різноманітних прогулянок.
 
 
 Український бренд THE LACE у своїй новій колекції пропонує ідеальне рішення - вироби із льону. Природній натуральний матеріал, який широко користується попитом у жаркі дні давно склав основу гардеробу етнічного українця. Адже наші предки, які вирощували льон і коноплю, приділяли велику увагу саме цим матеріалам для виготовлення стійкого одягу. 
 
 
Нова лінійка зібрала найхітовіші варіації моделей для повсякденного аутфіту, а також запропонувала альтернативний варіант для святкових подій: вироби, прикрашені стрічками, смужками, виконаними із льону. 
 
 
Просторий крій, оригінальні вирізи і нестандартні паски, світла кольорова гама, яку розбавляють кольори какао і фуксі - задають приємної атмосфери вбранню і стильного вигляду. Моделі у чорному кольорі з геометричними вирізами ідеально підкреслюють силует.