КАРАМЕЛЬНІ ВІДТІНКИ НАСТРОЮ У КОЛЕКЦІЇ LONA PRIST FALL/WINTER 2021/2022

КАРАМЕЛЬНІ ВІДТІНКИ НАСТРОЮ У КОЛЕКЦІЇ
LONA PRIST FALL/WINTER 2021/2022
 

З приходом чудових осінніх днів, ми все більше ловимо себе на думці, що потрібно на всяк випадок прихопити чи парасольку, чи теплу кофтину. 


 

І оновлюючи свій осінній гардероб відповідно до найтрендовіших фішок нового сезону, ми завжди пам'ятаємо про незмінний атрибут жіночого образу. Ви, мабуть, здогадалися, що мова йде про жіночу сумку. Без неї наш образ буде не завершеним, а її функціональність так часто виручає нас у повсякденному житті. Жінки граціозно підбирають сумки, експериментують з формами й створюють нові оригінальні ансамблі, що завершують образ.
 
 
Девіз будь-якої жінки – "Сумок багато не буває". Тому сьогодні ми з Вами зануримося у нову колекцію відомого і талановитого українського бренду Lona Prist. 
 
 
Створюючи нову вишукану лінійку fall/winter 2021/2022, бренд дотримувався своєї філософії мінімалізму і лаконічного дизайну. Дизайнер надав свою прихильність класичній та пастельній гаммі, природнім кольорам та відтінкам. Адже, універсальні кольори ідеально пасуватимуть до будь-якого гардеробу.
 
 
Бренд з ніжністю відноситься до своїх шанувальників, тому у новій колекції Ви зустрінете сумки різних геометричних форм: прямокутник, квадрат. Вони є універсальними для будь-якого типу фігур. Продовжуючи свої традиції, вироби Lona Prist розробляються за авторською технологією вручну і прикрашаються логотипом з дорогоцінної породи чорного дерева Ебен.