КАЗКОВИЙ СВІТ МАРІЇ ПРИМАЧЕНКО НА ТРИКОТАЖНИХ ВИРОБАХ 91LAB

КАЗКОВИЙ СВІТ МАРІЇ ПРИМАЧЕНКО
НА ТРИКОТАЖНИХ ВИРОБАХ 
91LAB
 

Культурна революція в Україні просувається широкими кроками. Цьому сприяють і загальна національна свідомість, і повернення до витоків давніх традицій та популяризації української культури. Вагому роль у зростанні інтересу до всього українського належить також представникам індустрії моди, які гармонійно адаптовують українські характерні особливості одягу та побуту до сучасних реалій, а також висвітлюють патріотичні ідеї відомих українців у своїх колекціях.
 
 
 
Український бренд 91LAB створив колекцію трикотажних виробів присвячену творчості всесвітньовідомої та талановитої художниці України Марії Примаченко. Представити роботу бренду мала нагоду правнучка майстра пензля Анастасія Примаченко.
 
 
Робота над особливою лінійкою бренду була надзвичайно складною та кропіткою. Як відзначила сама дизайнер, картини та ідеї художниці було переосмислено і вони набули нового вигляду, лягаючи на матерію. 
 
 
Бренд обіграв найвідоміші роботи Марії Примаченко не лише у кольоровому варіанті, а і у чорно-білій гаммі, поєднав дивовижних звірів та птахів з різних картин у одне полотно, а також створив своєрідний трикотажний скетч-бук, де поміж рядків почерку художниці гуляють її славнозвісні герої картин.