Колекцiя DZHUS AW21

Ірина Джус, засновниця концептуального бренду одягу та аксесуарів DZHUS давно популяризована як дизайнер нестандартних форм і альтернативних рішень. Саме тому її колекції отримали своє визнання і далеко за межами України. Одяг та аксесуари бренду впізнавані характерним  інтелектуальним кроєм та багатофункціональними речами-трансформерами, а кредо бренду  — етичність та інновації дотримується з моменту заснування бренду. 

DZHUS зберігає ідеологію vegetarian-friendly: відмова від натурального хутра та перехід на cruelty-free матеріали. У 2019 р. бренд DZHUS було відзначено нагородою в номінації Cruelty-free Fashion від премії Best Fashion Awards, а в 2020 р. його було номіновано в категорії Sustainable Fashion.

  

І ось уже друге десятиріччя своєї історії відкриває дизайнер і стиліст Ірина Джус та продовжує пропонувати  утилітарний авангард для тих, хто шукає ідеальну оболонку для свого внутрішнього ''Я''.  Для тих, хто відмовляючись від модних шаблонів, знаходить свою довершену форму.

Бренд DZHUS відомий учасник Ukrainian Fashion Week і Paris Fashion Week. Колекції бренду висвітлюються в топових міжнародних медіа: Vogue, Dazed&Confused, Harper’s Bazaar, Elle, L’Officiel, Marie Claire, Cosmopolitan, Elle Decoration, Kaltblut, Dezeen.com та багатьох інших.

International Woolmark Prize увів бренд  до  свого шорт-листу у 2015 році і зараз Ірина Джус продовжує ствоювати колекції, які продаються в концепт-сторах Японії,  США, Португалії, ОАЕ, Саудівської Аравії, Австралії, а також онлайн по всьому світові. 

Успіх бренду також підкреслюють відомі селебретіс, які стали клієнтами бренду - Onuka, Jamala, Ірена Карпа, а також відомі архітектори й художники. Серед клієнтів бренду — такі митці перукарського мистецтва, як Річард Ешфорт, Saco International, які використовують ефектні речі колекцій DZHUS для своїх професійних шоу. 

Нещодавно було анонсовано колекцію DZHUS AW21, яка є справжньою знахідкою для любителів багатофункціональності. Вироби-трансформер не можливо внести у прийнятий шаблон класифікації: їхня модульна структура створює різні образи, включно з перевтіленням виробів у аксесуари. 

 

Концепція одягу-конструктора забезпечує необмежену кількість образів, при цьому мінімізуючи затрати клієнтів. Як ми вже говорили бренд DZHUS це перш за все філософія, якій притаманна цінність розумного споживання, з акцентом на створення нового, а не обмеження.

Ірина Джус перфекціоніст, що не повторює трендові ідеї.  Так, лейтмотивом осінньо-зимової капсули стало розшарування структури виробу як спосіб розширити рамки його утилітарності. А завдяки маски схожих деталей, що повторюються, вдалося створити такі нестандартні дизайни як шорти-топ, сорочка-спідниця, капелюх-жилет-капор-баска, а також лінійку сумок, які трансформуються в бюстьє, рукав, жилет, кардиган, плащ, штани та інші категорії одягу - що звучить прямо фантастично!  Асортимент сумок у колекції є символічним,  адже основна ідея DZHUS продовжує мотивувати до ресайклінгу та вибору багаторазової тари.

Бренд не вписується у звичайний потік глобальних трендів, а натомість створює свої образи. В новій колекції присутні матеріали з текстурними фінішами: формостійке гофре, ламінований котон і котон з ефектом зім’ятості, шовк стилізований під мішковину, трикотаж, який імітує ''нафтові'' розводи. 

Інноваційний методом DZHUS разом з його вмінням створювати багатофункціональні вироби - це не тільки спосіб вирішити проблему надлишкового споживання, а і можливість у свою чергу зарядитися креативною енергією під час щоденних ритуалів одягання.