KSENIA SCHNAIDER 10 РОКІВ ТВОРЧОГО ПОЛЬОТУ

KSENIA SCHNAIDER
10 РОКІВ ТВОРЧОГО ПОЛЬОТУ
 
 
Кожна жінка - це чарівниця. Вона може годинами чепуритись перед дзеркалом аби підкреслити свої гідні риси та привернути погляди прихильників. Але поряд з цим інколи бачиш жінку без макіяжу і гіпнотизовано завмираєш в захопленні від її природної краси...
 
 
І тут не лише зовнішня привабливість відіграє домінантну роль. Особлива енергетика, чарівне світіння з середини, впевненість і гармонійний внутрішній світ - все це в комплексі робить жінку неповторно вродливою без будь-яких додаткових засобів.
 
 
10 років успішного шляху на просторах fashion світу. Десятки ефектних, захопливих і місцями провокативних показів. Сотні красунь, які презентували найочікуваніші колекції бренду.
 
 
Популярний і улюблений багатьма модниками український бренд Ksenia Schnaider представив лукбук сезону весна-літо 2022. За 10 років своєї творчості у сфері топ моди, бренд може впевнено сказати, що для нього є жіноча краса.
 
 
Молодість, жага жити й пізнавати світ, бажання експериментувати та заявляти на весь світ про себе! Ось основні ідеї нової ювілейної лінійки дизайнера. Без макіяжу і зачісок, натурально і життєво - саме так виглядають моделі у новому лукбуці бренду.
 
 
І погодьтеся, це - Прекрасно!