LIMARENKO "ХУСТКА" ДАНЬ УКРАЇНСЬКИМ ТРАДИЦІЯМ ТА SUSTAINABLE ХВИЛІ

LIMARENKO "ХУСТКА"
ДАНЬ УКРАЇНСЬКИМ ТРАДИЦІЯМ
ТА SUSTAINABLE ХВИЛІ

 

Виняткова особливість української індустрії моди сьогодні - це не лише популяризація української культури та тридиційних елементів одягу. Поряд із природнім бажанням захистити і показати світові український етнос, ряд брендів продовжують втілювати свої sustainable наміри і закликають бути відповідальним перед собою та планетою.
 
 
Український апсайкл-бренд Limarenko - один із тих лейблів, які на передовій змін і пропагування другого життя для одягу. Нова колекція «Хустка» - це данина українській традиційній деталі одягу, як хусточка. Зібрані в селах у бабусь кольорові хустини з різними орнаментами та візерунками лягли в основу лінійки та доповнили колоритними елементами крою оверсайз сорочки, піджаки та мускулінні фасони жилетів для нової колекції.
 
 
Тут і зараз бренд формую не тільки український стиль і відновлення характерних рис одягу наших предків, а й своїм прикладом показує як може ожити річ у руках майстра та трансформуватися у виріб мистецтва через десятиліття свого існування.
 
 
Декоровані коміри і застібки, оригінальні квіти-прикраси із хусточок й просто доповнені готові вироби акуратно покладеною хусткою через плече, додають традиційної колоритності та емоційності одягу та вносять свою українську родзинку виробу.