ЛІТНЄ НАТХНЕННЯ ВІД MARCHI SUMMER 2022

ЛІТНЄ НАТХНЕННЯ 
ВІД MARCHI SUMMER 2022

 

Літня спека триває.  На горизонті у яскравих променях сонця виграють усіма барвами квіткові поля України, фруктові сади красуються у розкішній зелені, а великі і малі міста продовжують гомоніти, як бджолині вулики.
 
 
Літо - це пора легкості і невимушеної ліні. Саме в цей час жінки шукають комфортного одягу аби не скидати свій темп і продовжувати творити, надихати навіть у таку гарячу днину. 
 
 
Реалізовуючи свій задум посприяти комфорту і легкості українськім жінкам, було створено нову літню колекцію бренду MARCHI Summer 2022. 
 
 
Життя триває ... І зараз  як ніколи наші сильні, мужні і красиві жінки потребують натурального зручного вбрання і приємних відтінків аби прикрасити своє сьогодення і надалі підтримувати бойовий дух українців. Адже саме Жінка - надихає, Жінка - підтримує, Жінка - вірить і чекає. 
 
 
Наші прекрасні і ніжні жінки, для Вас сьогодні і пташки за вікном вранці лунко виводять свої трелі і ніч змінює ранок, даючи надію на довгоочікуваний Мир, який зустрінете повні вроди і мрій. Сьогодні дизайнери, яких Ви щодня надихаєте, продовжують створювати нові образи аби підкреслити Вашу особливість і Вашу унікальність.