МЕЙ МАСК В ОБРАЗАХ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ ПІДКОРИЛА СЕРДЦЯ УКРАЇНЦІВ

МЕЙ МАСК В ОБРАЗАХ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ
ПІДКОРИЛА СЕРДЦЯ УКРАЇНЦІВ 

 

Жінка, яка має план...
Жінка, яка має свій досконалий стиль...
Жінка, яка стала культовим образом і натхненням для міліонів жінок по всьому світі.
 
 
Неперевершена Мей Маск завітала до серця України - Києва аби поділитися своїми секретами успіху в бізнесі, материнстві та безсумнівно молодості та красі. Які ж образи обрала для себе відома бізнес-леді аби підкорити серця своїх шанувальників? На презентації своєї книги «Жінка має план» Мей Маск ефектно виглядала у білосніжному костюмі українського бренду VOROZHBYT&ZEMSKOVA. Лаконічний та не менш вишуканий костюм, доповнений комбінацією з довгими сережками, чорними окулярами  та червоною губною помадою, відтворив образ славнозвісного агента 007 в жіночій інтерпритації.
 
 
Продуманий гардероб - це важливий елемент успіху, а влучно підібраний образ створює свою атмосферу під час публічних виступів. В ряді інтерв'ю та своїх виходів бізнес-леді засвітилася у вбраннях від ще декількох відомих українських дизайнерів. Серед них був небесно-блакитний елегантний костюм з останньої осінньо-зимової колекції The Coat by Katya Silchenko, а також обрано вечірню сукню темно-синього кольору від Nadya Dzyak. 
 
 
В кожному вбранні від іменитих українських брендів жінка виглядала ефектно і вишукано, енергетика цієї активної бізнес-леді торкається всіх, хто знаходиться поруч з нею, мотивує і надихає.