МИСТЕЦТВО ТА FASHION НА ВАРТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

МИСТЕЦТВО ТА FASHION 
НА ВАРТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩАЩо надихає Вас більше: мистецтво чи Fashion колекції? Залишимо ці дискусії, адже безперечно обидва напрями стають мотиваційними і вражаючими для багатьох людей. А що як поєднати два сегменти в один коктейль і провести спільну колаборацію художника та дизайнера у форматі art cocktail у просторі Ol.factory? Ось саме так без зайвих розмов вирішили зробити художниця Юлія Моховікова та бренд L.A.B. by Ternovskaya. 
 
 
Зібравши численних гостей, серед яких артисти, піблічні люди, відомі постаті України: Тіна Сізонова, Юлія Єромолаєва, Даша Суворова, Марія Кауфман, Крістіна Курганська, Ганна Тільняк, Аліна Харечко, Ганна Межуєва, Ольга Топольницька, Валерія Шевченко та багато інших було проведено цей захід.
 
 
Нова лінійка це приємний подарунок для еко-активістів та шанувальників сучасного мистецтва. Ціла історія заговорила малюнками на підкладках піджака, сорочках, светрах та теплих аксесуарах. Із згадками про рік наступаючий, а це пригадаймо рік Блакитного Тигра, все це знайшло своє відображення на одязі нової капсули. З думками про диких хижаків, таких тендітних та смілиих водночас створено колекцію.
 
 
Хочемо зауважити, що частина коштів, виручених від продажу колекції, буде направлена ​​у фонд WWF-Україна. Даний проект акцентує питання і займається збереження диких хижаків, а саме рисі євразійської. Якщо раніше дана тварина була поширена по всій території України, то зараз прикро говорити, що вона мешкає тепер лише у Карпатах та на Поліссі. Їх чисельність зменшується через зухвале полювання мисливців. Сільна лінійка підкреслює у такому творчому форматі про необхідність дбати про навколишнє середовище і бути Людиною.