МОДА ДБАТИ ПРО ЕКОЛОГІЮ АКЦІЯ ВІД БРЕНДУ L.A.B. BY TERNOVSKAYA ТА ПРОЕКТУ EU4EMBLAS

МОДА ДБАТИ ПРО ЕКОЛОГІЮ
АКЦІЯ ВІД БРЕНДУ L.A.B. BY TERNOVSKAYA ТА ПРОЕКТУ EU4EMBLAS

 

Скільки розмов, кінофільмів та пісень про море: воно говорить, шепоче, співає. В ньому ми находимо своє натхнення і умиротворення. До нього ми всі так хочемо поїхати і малюємо свої карти мрій, де обов'язково буде подорож на морський берег. Море багато говорить, але зараз часто його думки вкрай зтривожені, адже з кожним роком забрудненість світового океану все більше зростає. Ця ситуація вкрай турбує багатьох мешканців нашої планети, серед них прості люди, митці, бізнесмени і авжеж дизайнери.
 
 
Український модельний дім L.A.B. by Ternovskaya, який кожну свою лінійку присвячує піклуванню про навколишнє середовище, хоче вчергове привернути увагу всіх людей до питання забрудненості морських вод. Вони піднімають екологічне питання і пропонують одразу діяти, починаючи з себе. Як ми можемо допомогти? Запитують всі охочі. А бренд пропонує доступні для кожного відповіді.
 
 
Ви можете приєднатися до акції зі збору коштів на оздоровлення екосистеми Чорного моря, яка триватиме до 31 жовтня. Цілий місяць частину коштів з продажу речей чорного кольору бренд L.A.B. by Ternovskaya виділяє на допомогу нашому морю, а саме 10% . Також засновниці бренду, сестри Ольга та Анастасія закликають починати змінювати своє відношення до цієї проблеми. Для цього бренд розробив чек-лист з легкими для здійснення пунктами. Кожен пункт - це проста дія, яку людина має несвідомо виконувати на користь природи щодня. 
 
 
Такий To do List нагадуватиме про важливість дбати про море і прилеглу територію, сортувати сміття вдома та пам'ятати про те, що речі не зникають, а їх потрібно переробляти на спеціальних заводах. Кошти, отримані з продажів у жовтні, будуть направлені у проект EU4EMBLAS (“Європейський Союз задля посилення екологічного моніторингу Чорного моря”), створений за підтримки ЄС та Програми розвитку ООН. Він надає допомогу країнам-партнерам регіону Чорного моря у вирішенні  спільних екологічних проблем та виконанні моніторингу морського довкілля. Адже 83% морського сміття, знайденого в Чорному морі, - це пластик.
 
 
Кошти від L.A.B. by Ternovskaya волонтери направлять на виготовлення бруківки з неліквідного пластика та облаштування ним дитячих майданчиків.