НАПІВЦИФРОВА ART-КОЛЕКЦІЯ ВІД FFFACE.ME Х FINCH

НАПІВЦИФРОВА ART-КОЛЕКЦІЯ ВІД
FFFACE.ME Х FINCH 
 
 
Чи готові Ви прийняти той факт, що світу моди загрожує онлайн-революція?
Після пандемії буквально весь світ почав кричати про загальну діджіталізаціі, яка протягом 2020-2021 років виявилася не фантасмагорією майбутнього, а сьогоденнішньою перспективою. Чи готові ми поринути у світ сучасних технологій і чи зможе fashion індустрія прийняти цей виклик?
 
 
Ukrainain Fashion Week сколихнув нову хвилю емоцій, думок і протиріч з приводу цього питання. Діджитал покази SONYA MONINA, PUSHKA DIGITAL SHOW, напів-цифрова колекція FFFACE.ME x FINCH - викликали бурхливу хвилю обговорень і уваги до себе. В час закритих кордонів брендам доводиться шукати нові ідеї: багато намагалися придумати найкреативніші покази аби підкорити інстаграм і залетіти в тренди TikTok. З одного боку безперечно світ голосно заявляє про необхідність переходу на діджитал платформу в рамках пандемії, а з іншого боку не всі готові прийняти реалії цифрового світу.
 
 
Золота середина, яку для себе знайшли студія FFFace.me і бренд Finch, створюючи колекцію разом з 7 українськими і міжнародними digital-художниками, муралістами і дизайнерами. Реальна колекція, яку можна придбати і одягнути на себе, має свій секрет. Три базові речі лінійки, а саме: футболка, худі і світшот при зйомці контенту перетворюються на живий пульсуючий образ, який неможливо відтворити в реальності. І якщо Ви здивовані, кому це буде потрібно, тоді Ви можете тільки уявити, яка це вагома перевага для блогерів і засідателів соцмереж. Що не зробиш заради крутого і оригінального контенту? Ця колекція як ніяка інша ідеально вписується у молодіжну хвилю блогерства. Активуючи AR-шар кожної з речі (відсканувавши QR-код, що надрукований на кожному предметі колекції), Ви отримуєте яскравий ART і безсумнівно нетрафаретний контент.
 
 
У колаборації взяли участь: відомий французький 3D-художниця Інес Альфа, київський муралістами Waone Interesni kazki, дизайнерка Сніжана Чернецька, AR-художники Денис Росії і Олексій Єфремов, абстракціоніст Данило Манжос і AR-makeup artist Ксенія Лозіцька. Колекція створена з думкою про кожного і орієнтиром на ультрамодних стрімерів.