НОВА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ІКОНИ СТИЛЮ 60-Х У КОЛЕКЦІЇ MARIANNA SENCHINA FW’21/22

НОВА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ІКОНИ СТИЛЮ 60-Х
У КОЛЕКЦІЇ MARIANNA SENCHINA FW’21/22

 

 

Ось до нас потихеньку і підкралась довгоочікувана п’ятниця. В усіх вже піднесений настрій і бажання відірватися від робочого процесу, розслабитися та почати святкувати уїк-енд.

 

 

Авжеж ми не можемо примусити Вас довго чекати таких же захопливих і феєричних новин. І сьогодні ми пропонуємо зануритися у епоху розкоші, шику і франтівства - епоху Жаклін Кеннеді.

 


Дивовижний факт, що жінка, яка мала напрочуд своєрідну зовнішність: квадратне обличчя, маленький бюст і 41 розмір ноги, створила свій неповторний стиль. І він непідвладний часу, тепер його наслідують мільйон жінок. Стиль, який служить доказом, що ми можемо майстерно створити свій прекрасний образ лише за допомогою вміло підібраного вбрання!
 


Нова інтерпретації відомого стилю представлена у лінійці одягу від талановитого дизайнера Marianna Senchina. Зустрічайте: колекція FW’21/22!

 


Простим сукням додано пафосу, твідові наряди мають пікантні геометричні вирізи і об’ємні елементи, сувора клітка отримала нове життя з нотками іронічності та театральності. А наостанок - подовжений рукав замість рукавичок. Ось він оновлений подих у всім відомий стиль!