НОВА ІСТОРІЯ У СВІТІ FASHION ВЗУТТЯ З КАКТУСОВОЇ ШКІРИ ВІД MARSALA

НОВА ІСТОРІЯ У СВІТІ FASHION
ВЗУТТЯ З КАКТУСОВОЇ ШКІРИ ВІД MARSALAЗабігаючи наперед у сезон 2022 року, український модний дім Marsala презентував унікальну лінійку босоніжок в історії свого бренду. Неповторними і оригінальними їх робить особливий матеріал, що розробляла команда бренду протягом чотирьох років. Екологічно чистий матеріал із мексиканської шкіри Desserto на основі кактусу нопал.
 
 
Це зацікавлює, навіть інтригує. Виявляється так можна! Доречі до цього рішення дизайнери прийшли не одразу. У них були також спроби працювати зі шкірою ананасів, проте це не дало очікуваного результату. Попри те, що колекція вже створена, засновниця бренду говорить про складність обробки й роботи взагалі з новим матеріалом. Хоча, як бачимо, це не зупиняло бренд і ми можемо відчути справді вражаючий ефект такої самовідданої праці.
 
 
Еко тенденції, що продовжують набирати обертів у світі сприяють пошуку нових матеріалів та технологій виробництва. За покликом душі й запитом модників бренд віддався повністю експерименту й зумів досягнути ефектних успіхів. Отож весна наступного року буде яскравою, адже саме в цей час Marsala покаже світові свою нову креативну лінійку - 20 моделей літнього взуття, що вже має свою історію.