НОВИЙ SUSTAINABLE-БРЕНД RDNT

НОВИЙ SUSTAINABLE-БРЕНД RDNT

 

 

Жити, дихати, бути вільним.... 
Жага до життя, як промінь сонця перемагає темну ніч. Відчуття свободи і особистої самосвідомості непереборною силою рухають українців у цей складний час. Ми знаємо, що скоро день Світла настане! Ми приборкаємо несправедливість і ворога! Наша внутрішня незалежність малює карту до Перемоги і одягає нас у вбрання вільних людей.

 

 
Саме ці ідеї свободи і особистої життєстверджуваності стали головним мотивом для створення нового бренду Андре Тану RDNT. Неможливо зупинити цю хвилю української самосвідомості та хоробрості бути собою.
 
 
RDNT - це про тут і зараз, це про сутність і вибір, це для сміливих і нескорених. Екологічність, технологічність, агендерність - ось камені, на яких базується дебютна колекція бренду під назвою "In the water".

 
Екологічна тканина з переробленого пластику, що нагадує бавовну на дотик, знайшла функціональне перевтілення у яскравих худі та різнокольорових велосипедках,  у футболках та та кроп-топах, прилягаючих боді та стильних джинсах.
 
 
Бренд не тільки дає приклад іншим, що зараз час піднімати економіку країни та індустрію, створюючи нові ініціативи, але і надає фінансову підтримку українській армії, адже гроші від продажу одягу RDNT будуть йти на допомогу ЗСУ.