ONE BY ONE ДОЗВОЛИТИ СОБІ БУТИ РІЗНИМИ

ONE BY ONE
ДОЗВОЛИТИ СОБІ БУТИ РІЗНИМИ

 


Яка вона Україна? 
Вона - не стоїть на місці, вона знає чого прагне. Вона пишається своїми традиціями і це вдало підкреслюють суспільні тенденції, які ми спостерігаємо. І навіть, якщо тільки взяти до уваги стиль і образи українок, розумієш на скільки вони характерні для нашого етносу і яка неспинна жага змінюватися і водночас зберігати свою індивідуальність українським жінкам притаманна.
 
 
Українська жінка - вона міняє свої емоції та образи, вона черпає у цьому особисте натхнення та виражає своє відношення до настроїв, що панують довкола і так самовиражається. Тому і не дивно, що українка щодня, як нова непрочитана книга. Загадкою залишається, який настрій вона одягне сьогодні, в якому образі вона красуватиметься цього дня.
 
 
Український бренд One by One теж не залишається на місці. Колекція за колекцією крокують із творчої студії лейблу. Часті появи нових лінійок підтримують природні ідеї жінок бути різними.
 
 
Лляне полотно, приємні кольори й українські традиційні мотиви нової колекції створені для повсякденних оригінальних образів, які не втрачають своєї актуальності та головне надають зручності та легкості руху на зустріч новому дню.