ОНОВЛЕНА ЗИМОВА ЛІНІЙКА KATSURINA

ОНОВЛЕНА ЗИМОВА ЛІНІЙКА
KATSURINA
 

Погода за вікном зовсім не відповідає градусам на термометру. І тоді, коли в нас ще показує поділка на плюсовій позначці, всі жителі України насправді вже відчувають морозяний холодний зимового сезону. Що ж, передчасно ми змушені зіткнулися віч-на-віч із суворою зимою.
 


Якщо Ви шукаєте сучасні стильні способи утеплення у новому сезоні, тоді ми радимо Вам звернути увагу на нову колекцію славнозвісного бренду, що спеціалізується на одязі для холодних пір року - Katsurina.
 
 
Як же полюбився усім бестселер бренду - зимова куртка-ковдра. Безперечно - це був блискучий хід дизайнерів, які декілька років тому взяли за основу ковдру з Jysk і модернізували її у справжню куртку. З того часу не було ні сезону аби не були розкуплені ці надзвичайно комфортні й затишні пуховики. Цього разу модний дім вирішив адаптувати куртку для кемпінгу та поекспериментувати з довжиною виробу та її деталей.
 

Трішки змін у дизайні пуховика, оновлення кольорової гамми - і готовий продукт для того, щоб потрапити до гардероба шанувальників зручного та функціонального одягу.