PANOVE, APSARA, DIMA MAKEEV, SHEEZEN TRANSILVANIA FASHION FESTIVAL 2022

PANOVE, APSARA, DIMA MAKEEV, SHEEZEN
TRANSILVANIA FASHION FESTIVAL 2022
 

Ukrainian Fashion Week продовжується за межами України. Цього разу українські бренди мали нагоду представити свої колекції на Transilvania Fashion Festival 2022, де свої лінійки показували 45 брендів із усього світу. Україну на даній міжнародній fashion події представляли 4 молоді українські бренди: PANOVE, APSARA, DIMA MAKEEV, та SHEEZEN. Додати романтизму жіночому гардеробу у своїй колекції вирішив бренд PANOVE. Ніжні сукні з об’ємними елементами акуратно підкреслюють жіночу статуру та додають легкості образу.
 

 PANOVE "ЧУТТЄВІСТЬ"
 
Вийти із зону комфорту закликає бренд APSARA. Його колекція - це про відкритість, мінімалізм, світлі відтінки та поєднання різних фактур.
 

 APSARA "GET OUT OF YOUR SHELF"  
 
DIMA MAKEEV презентував свою колекцію, названу в честь другого дизайнера бренду, який приєднався до ЗСУ та захищає Україну. Образи із лінійки виглядають сміливо та відкрито, вдало підкреслюючи характер та індивідуальність моделей.
 

DIMA MAKEEV "ЛЮБОМИР"
 
Жовто-синю кольорову гамму  за основу своєї лінійки взяв бренд SHEEZEN. До upcycling колекції увійшли вироби із reused тканини та аксесуари із переробленого пластику.
 

SHEEZEN "АЛОФОТА"