ПІКАНТНІ ПОДРОБИЦІ БРЕНДУ IVAN FROLOV

ПІКАНТНІ ПОДРОБИЦІ
БРЕНДУ IVAN FROLOV

 

Занурення у світ інтимності та оголеності людських пристрастей вирішив реалізувати талановитий український кутюр‘є Іван ФРОЛОВ. Його нова колекція Haute Couturе, приурочена до сезони весна-літо 2023.
 
 
Оповита таємничою енергетикою любові та еротизму спокуслива лінійка бренду була створена на фоні згадок про одного із перших українських пікантних серіал "Острів любові". Образи ніби самі собою випливають із темряви ночей і несуть із собою життєдайну силу традиційних народних силуетів та декорувань, які були віднайдені етнографами та істориками у пошуках пам’яток про сексуальну сторону нашої нації.
 
 
Виняткова колекція розроблялася в такій же інтимній атмосфері блекаутів руками майстрів й відображає усю цінність крафтового ремесла й ручної вишивки. 
 
 
Перлинами колекції стали оригінальні імпровізації симбіозу традиційного українського одягу і  сучасних заяв на сексуальність одягу.  Вишукана сукня смарагдового тону, шовкові широкі штани на кшталт шароварів, непомітна символіка знаків та образів із міфічної скарбниці наших предків. Все це акуратними нитками лягло на вироби бренду, виокремлюючи вироби серед буденного вбрання.