ПОБАЧИТИ РАЙСЬКІЙ СПІВ ПРОПОНУЄ PARK AVENUE ATELIER

ПОБАЧИТИ РАЙСЬКІЙ СПІВ 
ПРОПОНУЄ PARK AVENUE ATELIER

 

«Райській спів» - ні, це не картина рук художника епохи Відродження і не назва твору відомого композитора. Мова йде про нову колекцію українського бренду Park Avenue Atelier - хранителя українських традицій у стилі одягу та його декоруванню. 
 
 
Лінійка із незвичною назвою втілює символізм у вигляді вишитих птахів, що виконані вручну майстерними представниками команди лейблу. Колекція передбачає три вектори одягу: щоденний аутфіт, спортивний кежуал та вечірні вбрання. Для повсяденних задач продумано сорочки вільного крою з легким карамельним відтінком. Просторі рукава декоровані пишною вишивою додають святковості і відчуття сили, адже кожен елемент вишивки ретельно продуманий та слугує оберегом для власника. Джинсовий кроп-жилет з орнаментом та зручні джинси завершують образ.
 
 
Вечірня капсула - це блузи та сукні із надлегкої матерії, декоровані складами, одна із моделей має малюнок «polka dots”,  який не втрачає своєї актуальності і зараз.
 
 
Кежуал підбірка складається із виробів, які легко поєднати у сети: брюк із золотистим відтінком, футболки із подовженим рукавом. До них підібрані жилети прямого крою та бомпер синього відтінку з абстрактним малюнком.