ПОДИХ СТИХІЇ У НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ SOVA

ПОДИХ СТИХІЇ
У НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ SOVA
 
 
Чи задумувалися Ви, навіщо жінкам потрібні аксесуари і чому жінки протягом багатьох століть намагаються всіляко прикрасити себе? Жіночі прикраси - це не просто мовчазний декор, який доповнює зовнішній образ. Жіночі прикраси - це потаємні хвилюючі ноти, які озвучують музику нашої душі і демонструють щодня світу красиві картини нашого нутрішнього Всесвіту.
 
 
Як часто ми чуємо, що Жінка - це символ краси світу і вона повинна прикрашати собою світ! І в кожній жінці закладено цей величезний потенціал краси! І як же вдається їй легко знайти те внутрішнє джерело жіночої чарівності, той особливий стан душі, яке міняє просто жінку на Красиву Жінку. Краса жінки - це передусім чарівне світло зсередини, коли у жінки багатий і красивий внутрішній світ, він починає просвічуватися назовні, наповнюючи жінку незвичайним сяйвом і чарівністю.
 
 
Український бренд SOVA розкриває кордони можливостей дизайнерів ювелірних виробів. Щоразу бренд поєднує глибоку філософію, витонченну енергетику жіночності і краси, нестандартні креативні експерименти - все у один ювелірний виріб. Літня колекція ювелірного бренду SOVA з невагомою назвою Breeze -  це майстерне втілення енергії води та вітру: новий подих на вироби із перламутром. Перламутр - це особливий матеріал. Красу блискучого шару з мушлі оцінили ще в Стародавньому Єгипті, а сьогодні найвизначнішу особливість перламутру -  переливчатість, можуть оцінити у новій колекції всі модниці України.
 
 
Лінійка Breeze -  це тандем бурхливості настрою води і легкості, загадковості повітряної стихії. М'яке мерехтіння перламутру в поєднання із масивним обрамленням і ефектними лініями. Як водна гладь змінюється під силою вітру, наповнюється різнобарвною палітрою кольорів і фактур, так само і жінка стрімко змінює свій образ, піддаючись своїй емоційності. Ти - особлива і така різна. Прийми себе і кожну мить свого такого емоційного, чутливого життя, віддайся стихії свого характеру, характеру стихії Breeze.
 
 
Ювелірний Дім SOVA підкреслює неповторність поціновувачів бренду, створюючи різноманітні прикраси: лаконічні і відчайдушно виразні, стриманні і розкішні. Лінійка - представлена у вигляді 18 прикрас: 9 пар сережок, 4 браслети, 3 персні, а також 2 кольє. Шарму колекції додає безсумнівий хіт -  подвійна каблучка, яка стане акцентом образу.
 
 
Перламутрова прикраса елегантно підкреслює образ власника,  а ніжний блиск перламутру пасує і повсякденному вбранню, і ефектно доповнює вечірній туалет. Отож, якщо ви хочете подарувати презент зі змістом, прикраса з перламутром з колекції SOVA ідеально підходить для цієї цілі.