ПОКАЗ FASHION-ФІЛЬМУ ВІД THE COAT HA СOPENHAGEN FASHION WEEK

ПОКАЗ FASHION-ФІЛЬМУ
ВІД THE COAT HA
СOPENHAGEN FASHION WEEK   

 


Традиції надихають, традиції об’єднують. Вони, як міцний фундамент, для народу стають надійною опорою у час тривоги і темних днів. Кожен українець відчуває за спиною свою багатостолітню історію, особливості звичок і традицій нашого народу. Наша багатогранна стародавня культура наповнена могутньою енергетикою сміливих і талановитих людей, історичних постатей, які вели за собою не лише наш народ, а й слугували взірцем для інших культур і народів.
 
 
Модна індустрія сьогодні завдяки ініціативі Ukrainian Fashion Week поширює наші світлі традиції і культурні особливості далі за межі України. Приймаючи участь у тижнях моди у різних країнах, ми в цей складний час війни популяризуємо українську спадщину і закликаємо допомогти її зберегти у війні з Росією.
 
 
На Copenhagen Fashion Week свою інтерпритації українських традицій в поєднанні із сучасною модою презентував бренд Каті Сільченко THE COAT. Цього разу лінійку бренду було презентовано оригінальним способом - fashion-фільм. Відео, що дихає українськими мотивами: українізований стиль одягу, традиційна тематика візерунків, вишивки, особливостей силуету та декору - і все це у локації, яка найяскравіше відображає красу й давність історії України. Зйомку було проведено в історики-етнографічному комплексі «Пирогово».
 
 
Дизайнер акцентувала увагу на необхідності інформувати весь світ про події в Україні, заявляти про нашу незалежність і самоідентифікацію нації у свій спосіб - через призму нової колекції. Елегантно й змістовно поширювати українську культуру закордоном.