POUSTOVIT ПОДОРОЖ ДО ПРАДАВНІХ ТРАДИЦІЙ СВОЇХ ПРЕДКІВ

POUSTOVIT
ПОДОРОЖ ДО ПРАДАВНІХ ТРАДИЦІЙ 
СВОЇХ ПРЕДКІВ

 

Натуральне полотно вишите нитками - це прадавній символ української культури та наших звичаїв. Орнаменти, які розливаються по тканині, як бурхливі потоки думок митця, знаходять свій спокій у символіці та крафтові роботі. Відомий бренд вітчизняного світу моди POUSTOVIT створив свою колекцію виробів з лейтмотивом українських традицій. Тут одвічний символи дерево життя стало центральним знаком на вишитих сорочках та сукнях.
 
 
Відданість своїм принципам  - пошукам жіночності у стилі та розкриттям її у крої моделей; вибір флористичних малюнків, як де один інструмент надання феміністичних мотивів, - все це зробило лінійку лейблу неповторною. 
 
 
Різноманітність вбрань пасуватиме, як і щоденному гардеробу, так і стане в нагоді для святкових заходів модниць. Мережка, защипи, широкі комірці і глибока зона коміру додають шарму і урочистого настрою сукням. 
 
 
Основна кольорова гамма лінійки - світла. Та в той же час поряд із білим кольором, чорний класичний тон виробів ефектно поєднано із декоруванням червоним орнаментом.