ROUSSIN ЗМІНЮЮЧИ СТАНДАРТИ МОДИ

ROUSSIN 
ЗМІНЮЮЧИ СТАНДАРТИ МОДИ

 

Епатажний і непередбачуваний, оригінальний і поза форматом!
 49-й тиждень моди триває!..
 
 
 Другого вересня, перший день найголовнішої події світу Ukrainian Fashion було феєрично закінчено показом нової колекції «ROUSS IN» українського бренду ROUSSIN. Це був сміливий погляд на презентацію колекції. Ламаючи стереотипи, напористо і зухвало цей показ уввійшов у історію українського світу моди, як оригінальне шоу поза рамками модних стандартів.
 
 
Живе, провокативне шоу, яке моментами нагадувало театральне дійство, де моделі - звичайні люди, які поза межами вікових границь і модельних параметрів, гуляють і живуть на подіумі. Колекція одягу, яка заявляє про право бути собою, вільним від шаблонів, приймаючим себе і своєї унікальності.
 
 
Вперше показ був таким красномовним без слів. Жива музика, яка супроводжувала програму додавала інтимності та емоційності, а постановочне дійство, яке відбувалося, гіпнотизувало погляди.
 
 
Лінійка бренду - це зручнии і комфортний casual одяг "one size", який був ідейно доповннений колекцією сумок з плівки, у складі якої міститься до 80% переробленого поліетилену. Лімітована колекція сумок була розроблена спільно з корпорацією «Біосфера», яка дякуючи такій системі рециклінгу зменшує на 860 тонн кількість поліетилену в Україні щомісяця. Reduce, Reuse, Recycle! Даний заклик давно лунає в індустрії сучасної моди і тенденція показує, що і на далі популяризація ЕКО споживання буде зростати.