РУХАЄМОСЯ ВПЕРЕД! УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД AISENBERG ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ

РУХАЄМОСЯ ВПЕРЕД!
УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД AISENBERG ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ 


 

Сонячна Одеса - місце осяєне не тільки теплим промінням сонця та морськими бризками. Тут кожна вуличка відлунює посмішками гумористих та голосних одеситів. Наша українська вдача сприймати все легко і з дотепними жартами розквітає саме тут: у колоритній Одесі.

 

Український бренд Aisenberg, який працює в цьому регіоні, теж відзначається оптимізмом та рішучістю. Нарешті він відновив свою діяльність та частину коштів, а саме 30% від продажу, бренд направляє на підтримку нашої армії.


Тетяна Федосєєва, власниця бренду про початок функціонування бренду говорила хвилююче та радісно: "Дякувати Богу та мужнім захисникам України - у нашій сонячній Одесі наразі безпечно, а це означає, що ми можемо працювати аби наблизити нас до перемоги, підтримати економічний фронт та не дозволити економіці зупинитися. Для мене надзвичайно важливо зберегти робочі місця на  виробництві, яке у мирний час могло віддати 3000-4000 тисячі готових одиниць одягу".


Свою лінійку виробів представляє бренд різноманітним асортиментом трендових виробів. Тут і модні джинси із блискавками, і комбінезони, зручні вінтажні джинси та сорочки, які ніби ехом минулого нагадують гардероб наших мам.