САД ПІОНІЙ MARSEGO

САД ПІОНІЙ
MARSEGO

 

Весна іде - красу несе. З теплими проміннями сонця та зеленим перевтіленням природи за вікном, українські дизайнери почали проявляти більше активності для створення весняних надихаючих колекцій. 
 
 
Український бренд Marsego представив весняний сад вбрань у своїй новій колекції, де зібрано різноманітні варіації образів аби додати настрою щоденному гардеробу.
 
 
Легкі блузи вільного крою, кроп-топи у дуеті з міні юбками та короткими шортами, трикотажні сукні з акцентними вирізами, декілька брючних трикотажних сетів - лінійка виявилася багатою на фасони та кольорову гаму.
 
 
Ніжні пастельні відтінки рожевого, небесного, світлий молочний тон задають грайливого настрою та підкреслюють жіночність крою. Довершують образи аксесуари у формі півоній, створені із тонкої матерії. Брошка у формі квітки, була розроблена у співпраці із благодійним фондом Guzema Foundation і всі кошти з продажу даного декору підуть на благодійність. 
Текстильна півонія гармоніює з вбраннями колекції та може стати оздобленням для ремінця, одягу або може стати аксесуаром на шиї чи руці власниці.