СЕРДЕЧНІ СПРАВИ SOVA & IVAN FROLOV

СЕРДЕЧНІ СПРАВИ
SOVA & IVAN FROLOV
 

Сердечна історія закоханих в світлу ідею брендів SOVA та IVAN FROLOV стала натхненням для особливої благодійної лінійки аксесуарів, кошти з продажу якої будуть перераховані громадської організації парамедиків «Госпітальєри». 
 
 
Ключовим символом чуттєвої колекції стало серце, яке було обрано головним героєм усіх ювелірних виробів. Воно з’являється у виробах у різноманітних варіаціях: анатомічний вигляд, контур силуету, у білому та жовтому золоті, з діамантами та в стилі мінімалізм. 
 
 
Арт-дует брендів сформував прикраси як для повсякденного життя, так й оригінальні вироби. Традиційні каблучки, каблучки «печатки», кольє та декілька варіацій підвісок, сережки і безумовно «родзинка» колаборації - каф-серце, яке ідеально лягає на всю вушну раковину.
 
 
Дизайнери попрацювали над тим аби усі ювелірні вироби пасували як жінкам, так і чоловікам. Тому скоро дорогоцінні серця стануть окрасою людей із добрими серцями, які приймаючи участь у даному проекті доброти, посприяють реалізації благодійній ініціативі.