СHARITY EVENT IN VIENNA

СHARITY EVENT IN VIENNA


Українська Fashion спільнота продовжує рух на підтримку української армії у боротьбі із російськими завойовниками. Не зважаючи на те, що найкращі представники світу fashion України зараз розсипані по всьому світу, вони продовжують працювати на благо і користь Батьківщини!
 
 
У квітні відбувся один із наймаштабніших благодійних івентів індустрії моди України, але пройшов він у Відні.  «Charity event in Vienna» приурочений темі «Жінки під час війни» був ініційований благодійним рухом Ірини Адоніної ”United for freedom” та засновницею порталу “THE ICON” Юлії Сухорукової. 
 
 
Благодійний аукціон, який проходив паралельно зібрав колекцію лотів багатьох відомих українських брендів, серед який були: GASANOVA, ETNODIM, ONE by ONE, IVA RITO, ELENA REVA, STAKHOVSKY WINES, OSELYA HOME and GARDEN, KATELAB, INRO, LOGVIN, LONA PRIST та інші.
 
 
Даний івент дозволив зібрати кошти на 15 комплектів жіночої форми для проєкту ArmWomenNow, а також відіграв важливу роль у освітленні теми ролі сучасної жінки під час війни в Україні. Тренінг-менеджер MLMH, Олена Гавеля, стала почесним гостем на заході і прочитала лекцію на тему «Мода під час війни» для цусіх учасників події.