Синергія сильних і талановитих

СИНЕРГІЯ СИЛЬНИХ І ТАЛАНОВИТИХ
 
 
Що може бути краще, ніж поєднання креативності і таланту двох показових брендів в один проект? 
Вдала співпраця між успішними брендами завжди створює ефект синергії, який приносить ще більшу популярність самим брендам і в той же час тішить шанувальників новими оригінальними продуктами.
Незвичний і яскравий експеримент, результатом якого стала колекція ювелірних прикрас із красномовною назвою “Незалежна”, - ось результат спільної роботи двох відомих українських брендів Guzema Jewelry і Gunia Project.
Приурочена до 30-ї річниці незалежності, лінійка присвячена найпрекраснішій половині нашого суспільства - сучасним українкам: красивим, як чаруюча весна в Україні, що виграє барвами і мінливим настроєм, та таким же впевненим і свободолюбивим водночас, як бурхлива українська річка.
Жінки України скільки про Вас сказано і скільки створено для посмішки на Ваших вустах!
 
 
Хто знайомий з роботами Gunia Project, знає, що бренд спеціалізується на унікальних виробах, які поєднують оригінальну дизайнерську ідею разом із глибокими етнографічними дослідженнями, ремісничою майстерністю і дотриманням етнічних традицій України та інших культур.
Так легко і ненав'язливо бренд інтерпретує традиційну українську культуру у сучасну моду.
Цього разу центральним елементом спільної колекції стала квітка, знайдена на рушниках із різних кутків України ХІХ та ХХ сторіч. 
 
 
Основою колекції стало жовте золото, доповнене рожевим опалом та бірюзою, проте у майбутньому дана лінійка поповнюватиметься іншими відтінками коштовного каміння.
До лінійки увійшли каблучка і чокер, дизайн яких створено на мотиві перехресних стежок, кольє з тонких ланцюжків, браслети-фенечки укомплектовані впізнаваною деталлю з гравіруванням “Незалежна”. 
Також в колекції представлені флористичні орнаментальні й мінімалістичні сережки та кафи, які дизайнери передбачливо пропонують придбати в будь-якій комплектації — парою або як моноприкрасу. 
 
 
Родзинками колекції стали свічка з новим ароматом та шовкова хустина із квітковим орнаментом, яка фінальним штрихом довершить образ української жінки.