СЛІДУЮЧИ ЗА ЗМІНОЮ ЕМОЦІЙ ЛУБУК AW 2021/22 KATERINA KVIT

СЛІДУЮЧИ ЗА ЗМІНОЮ ЕМОЦІЙ
ЛУБУК AW 2021/22 KATERINA KVIT
 


Дизайнери одягу – це художники, які створюють яскраві перформанси, а окремі моделі –  заслуговують визнання, як витвори мистецтва. Модний одяг активно підкорює простір ART виставок, а кількість художників, які співпрацюють з модними брендами, зростає з кожним роком. Слід виокремити і таку творчу колабоацію, коли роботи культових художників, митців та їх філософія - освітлюють дорогу іншим. Загалом вплив мистецтва XX століття простежується в патернах дуже багатьох шедеврів високої моди.
 
 
І поки 2021 рік святкує 140 річницю з дня народження всесвітньовідомого генія, давайте і ми згадаємо про хрещеного батька сучасного мистецтва, а саме про Пабло Пікассо. Він був одним з найбільш прославлених творців своєї епохи: його персона підкорила весь світ, а творчість стала натхненням не для однієї модної колекції.
 
 
Відомий модний дім KATERINA KVIT перебуваючи під враженням від легендарного художника, створив свою колекцію сезону осінь-зима 2021/22. «У цій колекції є дух Парижа, міста, що може розкрити тонкий флер жіночої краси так, як бачив великий Маестро витончену наготу і глибину жіночих сердець. Моє завдання як дизайнера - зробити загадку ще глибшою... Тому в новому сезоні поєднання матеріалів і кольорів підкреслено стримане», - розповідає Катерина Квіт.
 
 
«Барви як риси обличчя, слідують за зміною емоцій», - говорив Пікассо. Свій настрій лінійки бренд представив у палітрі: темно-синього, бірюзового, виразного теракотового кольорах. А також дизайнер зберігає відданість улюбленим кольорам: сірому, бежевому і чорному. Костюми з широкими лацканами, максі сукні та спідниці, пальто, а також шкіряні жакети – ніби дежавю виникають в черговий раз у KATERINA KVIT. Як завжди модний дім пропонує вироби з натуральної шкіри, адже це запорука довговічності та якості речей. Гасло 'Leather is sustainable' - свідоме кредо KATERINA KVIT. У своїй лінійці дизайнер також надає перевагу костюмній шерсті, органзі, шовку. 
 
 
Для своїх шанувальників бренд створив особливу деталь виробів - вишивку металевою золотою ниткою. Що погодьтеся, буде влучно акцентувати образ на вишуканості і жіночності.