Спортивна колекція Віки Адамської з нагоди 10-річчя бренду

СПОРТИВНА КОЛЕКЦІЯ ВІКИ АДАМСЬКОЇ 
З НАГОДИ 10-РІЧЧЯ БРЕНДУ

Цього літа в Україні було рекордно спекотно.  І якщо певні бренди взяли тайм-аут в цьому сезоні, деякі навпаки повернулася після творчої паузи і підготували такі ж новини гарячі, як і серпневі термометри.   

Мабуть, Ви погодитеся, що літній fashion сезон справді особливий і це не тільки через те, що літні колекції - це вибух відвертих і виразних образів, яскравого асорті кольорів і різноманітніх літніх тенденцій та фішок. 

Для певних брендів літо 2021 справді знаменне, адже мова іде про модний дім Віки Адамської, який цьогоріч святкує свій перший ювілей - 10 річчя бренду. З нагоди такої події дизайнер Віка Адамська представила новий Кампейн -  капсульну колекцію, в якій зробила ставку на спортивні ігри, задор і легкість життя. 

Яскравими акцентами лінійки стали зручні спортивні костюми, трендові оверсайз футболки, ультрамодні шорти для джоґінґу, велосипедки, а для сміливих і азартних модниць передбачені також топи і такі новомодні нині sweater sleeves. Крізь всю лінійку колекції звучить впевнений девіз - Play my game, Win! Win! і Just for fun, а головним референсом став одяг для гри в бадмінтон або прогулянок на електроскутері улюбленими маршрутами.

Насолоджуватися життям  в одязі з нової колекції справді легко - вільний і зручний крій, літні модні відтінки бабл гам, лимонної меренги і соковитої зелені - все це дарує комфорт і в той же час заряджає для досягнення нових верши і нових перемог. 'Play my game, Win! Win!'  - колекція для тих, хто переможець не тільки на полі гри, а й просто переможець по життю.

Безперечною перлиною колекції став брендований набір для бадмінтону, що складається із спеціальної сумки, двох карбонових ракеток і набору пір'яних воланчиків, прикрашених сердечком - символом бренду VIKA ADAMSKAYA. Символ, що лаконічно натякає, що в цьому світі завжди перемагає любов.