SS23 ВІД БРЕНДУ SAYYA РЕЦЕПТ ГАРМОНІЇ

SS23 ВІД БРЕНДУ SAYYA
РЕЦЕПТ ГАРМОНІЇ
 

Якщо хочеться залишатися собою і зупинити усі тренди та шаблони, тоді одягаєшся у те, що додає відчуття гармонії і затишку.
 
 
Думками про баланс і мир в душі -так можна уявити нову колекцію SS23 популярного бренду SAYYA. Кольорова лінійка тримає рівновагу між відчуттям власної яскравості та бажанням залишатися у спокійних відтінках, які дають умиротворення.
 
 
Різноманітний ряд сетів з брюками, максі та міні юбками, кроп-топами і кофтинами на гудзиках, моно сукнях і готових образах із бомперами та денімом - така палітра нарядів дозволяє якісно збагатити гардероб і широко пофантазувати на тему особистих відчуттів та баченням себе.
 
 
Дизайнери прагли реалізувати концепцію унікальності та відчуття легкості у своїх виробах. І талановито імпровізували з оригінальним кроєм, незаурядними фасонами та не так часто помітними у роботі тканинами, що додають об’єму й святковості. Бренд ішов далі у своїх фантазія неповторності модельного ряду і підкреслив це об’ємними квітами, виконаними з аналогічної тканини і оригінальними в’язаними аксесуарами, прикрашеними вишивкою мерехтливим камінням.