СВЯТКОВА ЛІНІЙКА KACHOROVSKA Х THE COAT

СВЯТКОВА ЛІНІЙКА
KACHOROVSKA Х THE COAT

 

Коли за вікном сніжить і вечір запалює тисячі новорічних вогників - атмосфера навколо наповнюється іскрами сміху та святковим настроєм, а новорічна шопінг метушня вже огорнула всіх жителів нашої країни. В цей час магії та дива хочеться бачити красу та блискучі ідеї для намиста новорічних свят. За своїми ще більш піднесеними емоціями ми запрошуємо до святкової майстерні українських брендів. 
 
 
Саме дрібниці задають настрій та заряджають. Розділити із своєю широкою аудиторію цю торжественну атмосферу вирішили і творчий тандем KACHOROVSKA Х THE COAT. Жінки підійшли до нової святкової капсули з точки зору найпрекраснішої половини людства - розкішного взуття ніколи не буває достатньо. Насамперед, якщо мова йде про урочисті події та святкування.
 
 
Особлива лінійка включає елегантні босоніжки, представлені у 2 моделях. Кольорова гамма передбачена для різноманітних панянок: присутній чорний, золотий та яскравій кольоровій гаммах. Зауважимо, що цього разу босоніжки набули округлого носку, оздоблення виконано ефектними камінцями, а також підвісками у формі ялинкових прикрас. Тендітність моделі підкреслюють тонкі ремінці та високі фігурні підбори. 
 
 
Сама героїня фотозйомки, а це Катя Сільченко, ефектно передає енергетику свята, шику та блиску, позуючи у вишуканій казковій сукні та сіяючих мінісукнях, що ідеально пасуватимуть вечіркам, які будуть незабаром.