Tattie x Ksenia Gospodinova

БАЗОВИЙ ГАРДЕРОБ
ТВОРЧОГО ТАНДЕМУ TATTIE x KSENIA GOSPODINOVA
 
 
Як Ви думаєте, яке питання здебільшого задають собі жінки?
Найчастіше прекрасна половина людства стикається з проблемою «що мені одягнути?» - хоча шафа у них переповнена одягом. Вирішити цю проблему можна простим способом - цьому допоможе базовий гардероб.
 
 
Далеко не всі знають, що саме на речах базового гардероба створюються стильні безпрограшні образи. Якщо Ваш гардероб не має цих речей, то чи можна назвати його цілісним? Перед тим, як вилетіти на зустріч черговому шопінгу перегляньте нову колекцію українського бренду Tattie в колаборації з відомим стилістом Ксенією Господіновою.
 
 
До нової лінійки  входять універсальні речі, які підійдуть всім без винятку та будуть доречними у будь-якій ситуації. Варто підкреслити, що базовий гардероб – це не просто список речей, а продумана система, яка за основу бере персональний стиль власника.
 
 
У колекції майже відсутні романтичні силуети, які властиві бренду. Відчувається вплив Ксенії, яка надає перевагу повсякденним мінімалістичним образам - це все знайшло відображення у новому творчому тандемі. Здається дана колекція може слугувати чудовою шпаргалкою для базового гардеробу.
 
 
Особливо ефектно виглядає спільно розроблена модель піджака-трансформера. А кольорова гама лукбуку нейтральни та нюдових відтінків гармоніює з осіннім настроєм. Безпрогрешний квиток у світ комфортного, зручного і стильного вбрання - це базовий сет, який підходять під усі ваші життєві події та з ними можна скласти безліч оригінальнихх, яскравих та безсумнівно стильних ансамблів.